Férfi NB I : Magabiztosan nyert a Nyíregyháza

2015 február 27 | 22:43
Kosárlabda
1

A férfi kosárlabda NB I egyetlen pénteki mérkőzésén a Nyíregyháza csapata lehengerlő harmadik negyedbeli teljesítményével győzte le a vendég Szombathely együttesét.

Hivatalos végeredmény:
Marso Nyíregyháza KK – Falco-Trend Optika KC Szombathely 96-75 (21-19, 21-20, 32-15, 22-21)

Edzői vélemények:
Sitku Ernő (Nyíregyháza): – Nagyszerű érzés, hogy nyertünk, sikerült megvalósítanunk az elképzelésünket a kiváló szombathelyiek ellen, és talán bizonyítottuk, meg tudjuk valósítani azokat az elképzeléseinket, amelyeket a bajnokság elején célul tűztünk magunk elé.
Kálmán László (Szombathely): – Azt kell mondjam, teljesen megérdemelten nyert a Nyíregyháza, már csak azért is, mert a pálya minden egyes négyzetcentiméterében ránk erőltette az akaratát. Megint kiderült, kicsit talán erőn felül erőn teljesítettünk egész évben, de azért nem adjuk fel.

Source: Kosárlabda Live

• Ez valami nagyon, de nagyon rossz vicc a Szombathely részéről… Egyébként meg gratulálok a Nyíregyházának!